Laureaci i finaliści


 

XLVIII OLIMPIADY HISTORYCZNEJ 2020/2021

LISTA LAUREATÓW

 

Lp.

Lokata

Nazwisko i imię

Szkoła

1

I

Antoniuk Aleksander

XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie

2

II

Szeląg Paweł

II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

3

III

Dadok Tymoteusz

ZSO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Bielsko Białej

4

III

Fortuna Jakub

II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

5

III

Grocholski Jakub

III Liceum Ogólnokształcące im Adama Mickiewicza w Katowicach

6

IV

Bartczak Weronika

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata w Łodzi

7

IV

Konczarek Anna

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata w Łodzi

8

IV

Mozyrski Michał

II LO im. Ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

9

V

Lelek Paweł

Liceum Ogólnokształcące im. Josephine Gebert w CERN 2000 w Piekarach

10

V

Walterski Robert

Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu

11

VI

Różańska Olga

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

12

VII

Sendorek Bartłomiej

I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie

13

VIII

Husak Mateusz

XXI Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

14

IX

Gołąb Leonard Tymoteusz

Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Pawła II w Gdyni

15

IX

Szumlińska Julia

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

16

X

Burda Mateusz

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

17

XI

Budzik Filip

Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny w Poznaniu

18

XI

Bujalska Rita

I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie

19

XI

Konieczny Kacper

Liceum Ogólnokształcące Nr VIII im. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu

20

XI

Sujka Jakub

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata w Łodzi

21

XII

Caban Mateusz

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

22

XII

Hibner Maciej

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie

23

XIII

Dolniak Mateusz

II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

24

XIII

Szczepkowski Julian

IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu

25

XIV

Belter Julia

I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy

26

XIV

Ciskowski Oliwier

I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Wyszkowie

27

XIV

Jóźwiak Wojciech

I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku

28

XIV

Jurga Michał

II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

29

XIV

Komsta Łucja

Prywatne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Kazimierza Gostyńskiego w Lublinie

30

XIV

Minkiewicz Maksymilian

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Olsztynie

31

XIV

Tymura Bartosz

II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie

32

XIV

Wróbel Stanisław

Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu

33

XIV

Zalejski Andrzej

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

34

XV

Guzowski Michał

IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku

35

XV

Kaczmarczyk Marcel

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim

36

XVI

Jędrzejewski Mikołaj

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie

37

XVI

Kaczorowska Dorota

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata w Łodzi

38

XVI

Szerega Jakub

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie

39

XVI

Walczuk Michał

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Suwałkach

40

XVII

Dziadowicz Mateusz

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie

41

XVII

Kamiński Maciej

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

42

XVII

Tur Barbara

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie

43

XVII

Wiśniewska Patrycja

Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

44

XVIII

Gajda Szymon

Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach

45

XVIII

Grzegorczuk Karol

Pryzmat Akademickie Liceum Ogólnokształcące Fundacji Sternik w Pruszkowie

46

XVIII

Kąkol Oliwier

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale

47

XVIII

Orlińska Paulina

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu

48

XVIII

Płonka Paweł

II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie

49

XVIII

Smagacz Aleksander

Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie

50

XIX

Glądys Jakub

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

51

XIX

Hilsberg Tomasz

IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie

52

XIX

Otręba Dawid

VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

53

XIX

Radym Julia

I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie w Krakowie

54

XIX

Szymczyk Bartosz

Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu

55

XIX

Świderski Antoni

Pryzmat Akademickie Liceum Ogólnokształcące Fundacji Sternik w Pruszkowie

56

XX

Orzechowski Tomasz

VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

57

XX

Ziemkiewicz Natalia

Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

 

 

XLVIII OLIMPIADY HISTORYCZNEJ 2020/2021

LISTA FINALISTÓW – UKŁAD ALFABETYCZNY

 

Nazwisko i imię

Szkoła

Basiński Borys

II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku

Baśniak Dawid

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Świeciu

Bohdan Mateusz

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu

Boruch Weronika

III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie

Brodzki Wojciech

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13  III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

Czarnota Wiktor

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Czerniakowski Grzegorz

IV Liceum Ogólnokształcące im. gen. S. Maczka w Katowicach

Doszczak Kacper

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu

Falana Sebastian

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli

Fodemski Michał

XIII Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Olsztynie

Germanowski Marek

V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu

Górnicz Michał Oliwier

V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Asnyka w Szczecinie

Grygieńczo Oktawian

IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wielkopolskim

Grzębski Filip

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie

Grzymała-Figura Marek Winicjusz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

Jaracz Piotr

I Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Jeleniej Górze

Jungowski Kacper

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu

Jurek Szymon

I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Łańcucie

Kobiałka Maciej

Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Krysa Zuzanna

Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich w Chojnicach

Krześniak Jakub

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Kubińska Małgorzata

II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie

Lewandowski Michał

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu

Ligarski Karol

II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach

Maciąg Cyprian

Liceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

Macierakowska Weronika

I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema w Ostrołęce

Möglin Michał

II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim

Mróz Maciej

Liceum Ogólnokształcące nr XII, im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu

Nowicki Tobiasz

Liceum im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie

Ossowski Maksymilian

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku

Piszcz Daniel

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie

Przywara Bartosz

Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Zaklikowie

Rudkowski Paweł

Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi  w Lublinie

Rycerz Szymon

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

Serkowski Oskar

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu

Smargol Sara Eliza

Zespół Szkół Nr 1  im Legionów Polskich w Kozienicach

Sopyło Jakub

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku

Szpulak Józef

II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

Turula Jan

Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej w Chorzowie

Turzyński Olgierd

VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Walkowicz Mikołaj

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie

Więckowski Mikołaj

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13  III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

Wódkowski Roman

Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach

Wróblewski Maciej

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie

Zakolski Adam

XIV Liceum Ogólnokształcące im. S Staszica w Warszawie

Żakieta Jakub

XII Liceum Ogólnokształcące im. S. Wyspiańskiego w Łodzi