Eliminacje centralne


LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO III ETAPU XLVII OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

  

Aściukiewicz Michał

II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

Bartosiewicz Antonina

XIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie

Bizan Zofia

III Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Kantego w Poznaniu

Burda Mateusz

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Burdyszek Danuta

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu

Chojka Michał

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii  Skłodowskiej - Curie w Gorzowie Wlkp.

Chrapka Stefan

V Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga w Gliwicach

Ciźla Maksymilian

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu

Demianiuk Igor

II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

Dębicka Patrycja

Zespół Szkół nr 2 w Kraśniku

Drozd Mikołaj

Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

Dryja Piotr

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Dryś Jakub

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu

Dusiel Łukasz

III Liceum im. Adama Mickiewicza w Katowicach

Fijałek Aleksandra

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Fortuna Jakub

II Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu

Frymark Filip

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Gdańsku

Garbień Franciszek

III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Tarnowie

Garnicz-Garnicki Filip

V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Toruniu

Gawlas Dawid

LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie

Gembalczyk Oliwia

I Liceum Ogólnokształcące z  Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki w Żorach

Górzyńska Olga

Zespół Szkół im. C. K. Norwid w Nowym Mieście Lubawskim

Grabda Zdzisław

Zespół Szkół "Elektryk" w Słupsku im. Noblistów Polskich w Słupsku

Grabowski Mikołaj

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Olsztynie

Grudzień Jakub

I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach

Hońdo Jakub

I Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego w Tarnowie

Hycnar Aleksander

IX  Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie

Kaczmaryk Jakub

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie

Kaczorowska Dorota

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata

Kalinowski Michał

I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze

Kałuża Antoni

II Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu

Kamiński Maciej

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Kandziora Tomasz

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Rybniku

Kaniewski  Krzysztof

XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego w Lublinie

Klimaszewska Anna  Konstancja

2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Międzynarodowymi im. Pawła Jasienicy STO w Warszawie

Kmak Oskar

Liceum Ogólnokształcące im. Przemysława II w Rogoźnie

Knapik Michał

III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu

Kowalski Stanisław

I Liceum Ogólnokształcące im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie

Krajewska Maria Julia

XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

Krajewski Oliwier

XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie

Kucharska Honorata

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Kurzawa Jakub

I Liceum Ogólnokształcące  im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy

Kuszner Julia

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Gdańsku

Lesik Piotr

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu

Lichosik Wojciech

I Liceum Ogólnokształcące ,,Carolinum" im. Jana III Sobieskiego w Nysie

Lipian Roksana

I Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim

Łaz Jan

II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Sopocie

Łazarczyk Michał

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu

Madzelan Aleks

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii  Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wlkp.

Majewski Kacper

Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu

Mariański Bartosz

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata

Mierzejewski Krzysztof

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Olsztynie

Milewski Artur

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Augusta Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim

Mirecki Maksymilian

IX  Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie

Mroczek Patryk

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Mroszczak Stanisław

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Rybniku

Mrówczyński Jeremi

Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich w Chojnicach

Mróz Paweł

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Nowak Zuzanna

I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Elżbiety w Szczecinku

Nowicki Piotr

Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu

Ochrymiuk Cyprian

XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

Olachowski Krzysztof

II Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu

Ostaszewski Michał

II Liceum Ogólnokształcące im. dr. Władysława Pniewskiego w Gdańsku

Patra Dominik

I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmnie

Pawlonka Mateusz

XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w Warszawie

Piecuch Marzena

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Pytlowany Jakub

III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

Ruman Łukasz

I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie

Rzepka Maria

XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w Warszawie

Sańko Natalia

II LO im. Ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

Sawczak Kacper

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Schoeneich Michał

IX Liceum Ogólnokształcące w Warszawie

Skład Krzysztof

XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w Warszawie

Skrobiranda Tomasz

XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi

Smargol Sara Eliza

Zespół Szkół Nr 1 im Legionów Polskich w Kozienicach

Snop Mikołaj

V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Sobczak Matylda

IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu

Solecki Filip

II Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu

Stachura-Baran Franciszek

XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Stachurka Jakub

II Liceum Ogólnokształcące im. J. Śniadeckiego w Kielcach

Stefański Bartłomiej

Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu

Steliga Katarzyna

I Liceum  Ogólnokształcące  z Oddziałami  Dwujęzycznymi  im. Mikołaja Kopernika w Krośnie

Stranc Mateusz

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu

Strehlke Anna

V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku

Strymińska Dominika

I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy z Oddziałami Dwujęzycznymi

Szajkowski Grzegorz

XVI Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Charles de Gaulle'a w Poznaniu

Szczepkowski Julian

IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu

Szewczyk Stanisław

XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w Warszawie

Szydzik Adam

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu

Śliskowska vel Śliska Martyna

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata

Świderski Antoni

"Pryzmat" Akademickie Liceum Ogólnokształcące Fundacji Sternik w Warszawie

Świstak Agata

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim

Teter Michał

Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu

Trębicki Damian

II Liceum Ogólnokształcące  im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach

Truszkowski Mikołaj

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej

Trzciński Hubert

II Liceum Ogólnokształcące  im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach

Więckowski Piotr

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois w Koszalinie

Wincenciak Szymon

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Wróbel Stanisław

Liceum Ogólnokształcące nr XII, im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu

Wyligała Antoni

Gdańskie Liceum Autonomiczne

Wyrzykowski Mateusz

III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

Zacharska Karolina

Liceum im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach

Zakrzewski Norbert

VI Liceum Ogólnokształcące imienia Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy