Finaliści


XLVI OLIMPIADY HISTORYCZNEJ 2019/2020

LISTA FINALISTÓW – UKŁAD ALFABETYCZNY

 

 

Banachowicz Jakub Jan

Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku

 

Barczak Michał

XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki

 

Barta Karol

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

 

Beik Aleksander

II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

 

Bielski Krzysztof

XXVIII Liceum Ogólnokształcące im Jana Kochanowskiego w Warszawie

 

Bronikowski Kacper

IV Liceum Ogólnokształcące  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu

 

Buller Iwo Krzysztof

Liceum Ogólnokształcące Benedykta w Sulejówku

 

Buniowski Bartosz

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

 

Burdyszek Dorota

Katolickiego Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Zabrzu

 

Ciepliński Michał

Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcące w Toruniu

 

Czajkowski Tomasz

Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcące w Toruniu

 

Czapiewska Martyna

I Liceum Ogólnokształcące  im. Stanisława Dubois w Koszalinie

 

Czerwińska Aleksandra

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie

 

Danilewicz Mateusz

I Liceum Ogólnokształcące  im. Stanisława Dubois w Koszalinie

 

Demianiuk Igor

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

 

Doromoniec Jan

IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu

 

Duba Mateusz

Zespół Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

 

Dubiel Adrian

Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

 

Dyś Julia

Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

 

Fortuna Jakub

Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Poznaniu

 

Franczak Paweł

XXI Liceum Ogólnokształcące  im. św. Stanisława Kostki

 

Frankiewicz  Julia

II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

 

Gajewski Filip

Samorządowego Liceum Ogólnokształcące w Opocznie

 

Galiński  Wiktor Józef

II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

 

Gąsiewski Miłosz

I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze

 

Giedronowicz  Jakub

LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza „Witkacego” w Warszawie

 

Golaś Franciszek

II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach

 

Hałucha Julia

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

 

Hońdo Jakub

I Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego w Tarnowie

 

Hycnar Aleksander

IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie

 

Isert Julia

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata

 

Iwanicka Barbara

VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni

 

Iwen Filip

X Liceum Ogólnokształcące im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej w Gdyni

 

Jagiełło Maciej

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Gorzowie Wielkopolskim

 

Jarosz Michał

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu

 

Kabaciński Wojciech

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

 

Kaik  Mateusz

II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

 

Kandziora Tomasz

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Rybniku

 

Kiebała Katarzyna

I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

 

Knapik Michał

III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu

 

Kowalski  Kacper

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej

 

Kruźlak Karolina

Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Bielsku-Białej

 

Kucab Kacper

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy

 

Kuźmierowska Zuzanna

VI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Zygmunta Augusta
w Białymstoku

 

Likos Aleksandra

III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie

 

Łazarczyk Michał

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu

 

Łukasik Mateusz

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie

 

Malarski Jan

Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

 

Malinowski Marek

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K I. Gałczyńskiego w Olsztynie

 

Mamryk Krzysztof

Liceum Ogólnokształcące im. gen. Mariusza Zaruskiego
w Węgorzewie

 

Markowski Piotr Paweł

VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

 

Martyniuk Maciej

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

 

Matusiak Mikołaj

I Społecznego Liceum Ogólnokształcące im. Jam Saheba Digvijay Sinhji w Warszawie

 

Mazur Stanisław

Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

 

Mętrak Tymoteusz

Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach

 

Mierzejewska Antonina Maria

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie

 

Mirecki Maksymilian

IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie

 

Mollin Anna Maria

Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku

 

Moskal Daria

Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

 

Mrówczyński  Jeremi

Zespół Szkół, Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich

 

Nowak Szymon Juliusz

I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

 

Olszewski Michał

Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

 

Osiak Dominik

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Franciszka Dionizego Kniaźnina, III Liceum Ogólnokształcące w Puławach

 

Ostrowski Rafał

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

 

Pancewicz Maciej

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie

 

Piekarski Aleksander

2 Społecznego Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Międzynarodowymi im. Pawła Jasienicy STO w Warszawie

 

Pieróg Zofia Leokadia

Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcące w Toruniu

 

Płaneta Piotr

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie

 

Pruchnicki Mateusz

I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku

 

Pstrąg  Julia Ewelina

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

 

Radziszewski Dawid

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim

 

Rębisz Szymon

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie

 

Rokicki Mikołaj

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie

 

Rutkowski Miłosz

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

 

Sender Stanisław Wojciech

V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego
w Warszawie

 

Skóra  Maciej

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi

 

Skrzypek Szymon

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

 

Sobotka Paweł

Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie

 

Sokołowski Marcin

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

 

Staniak Kacper

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek
w Rzeszowie

 

Stranc  Mateusz

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu

 

Szatkowski  Juliusz

I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Malborku

 

Szewczyk Marta

Katolickiego Liceum Ogólnokształcące im. o. Anastazego Pankiewicza oo. Bernardynów

 

Śliz Wojciech

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

 

Świtała Stanisław

Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcące w Toruniu

 

Trojanowski Adrian

1 Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Chrzanowie

 

Trzop  Kacper

I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie

 

Turdza Jakub

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

 

Tyrka Lidia

I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

 

Urbanek Olga

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

 

Walczak Kamil

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu

 

Węglarska Julia

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim

 

Wincenciak Szymon

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

 

Wojtalik  Filip

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Radomiu

 

Wojtowicz Wiktoria

XXI Liceum Ogólnokształcące im Bolesława Prusa w Łodzi

 

Wróbel Martyna

II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu

 

Wyrębkowski Michał

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Władysława Jagiełły w Płocku

 

Zaborowska  Beata

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej w Gdyni

 

Zapolski-Downar Jan Witold

I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Malborku

 

Zielińska Alicja Dominika

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

 

Zieliński Jakub

V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze