Eliminacje centralne


LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO III ETAPU XLVI OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

 

Banachowicz Jakub Jan - uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku

Barczak Michał - uczeń XXI Liceum Ogólnokształcącego im. św. Stanisława Kostki

Barta Karolina - uczeń V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Beik Aleksander - uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

Bielski Krzysztof - uczeń XXVIII Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Warszawie

Bronikowski Kacper - uczeń IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu

Buller Iwo Krzysztof - uczeń Liceum Ogólnokształcącego Benedykta w Sulejówku

Buniowski Bartosz - uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

Burdyszek Dorota - uczennica Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Jana Twardowskiego w Zabrzu

Ciepliński Michał - uczeń Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu

Czajkowski Tomasz - uczeń Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu

Czapiewska Martyna - uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Dubois w Koszalinie

Czerwińska Aleksandra - uczennica Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Danilewicz Mateusz - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Dubois w Koszalinie

Demianiuk Igor - uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

Doromoniec Jan - uczeń IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu

Duba Mateusz - uczeń Zespołu Szkół nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Ełku

Dubiel Adrian - uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Dyś Julia - uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

Fortuna Jakub - uczeń Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Poznaniu

Franczak Paweł - uczeń XXI Liceum Ogólnokształcącego im. św. Stanisława Kostki

Frankiewicz  Julia - uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

Gajewski Filip - uczeń Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Opocznie

Galiński  Wiktor Józef - uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

Gąsiewski Miłosz - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze

Giedronowicz  Jakub - uczeń LXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Ignacego Witkiewicza " Witkacego" w Warszawie

Golaś Franciszek - uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach

Hałucha Julia - uczennica V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Hońdo Jakub - uczeń I LIceum Ogólnokształcącego im. K. Brodzińskiego w Tarnowie

Hycnar Aleksander  - uczeń IX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie

Isert Julia - uczennica Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata

Iwanicka Barbara - uczennica VI Liceum Ogólnokształcącego im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni

Iwen Filip - uczeń X Liceum Ogólnokształcącego im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej w Gdyni

Jagiełło Maciej - uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim

Jarosz Michał - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu

Kabaciński Wojciech - uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7, XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie

Kaik  Mateusz - uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

Kandziora Tomasz - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich w Rybniku

Kiebała Katarzyna - uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Knapik Michał - uczeń III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu

Kowalski  Kacper - uczeń Akademickiego Liceum Politechniki Wrocławskiej

Kruźlak Karolina - uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Bielsku-Białej

Kucab Kacper  - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Świdnicy

Kuźmierowska Zuzanna - uczeń VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku

Likos Aleksandra - uczennica III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej w Lublinie

Łazarczyk Michał - uczeń Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu

Łukasik Mateusz - uczeń VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława IV w Warszawie

Malarski Jan - uczeń Liceum Ogólnokształcącego nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

Malinowski Marek - uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K I. Gałczyńskiego w Olsztynie

Mamryk Krzysztof - uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie

Markowski Piotr Paweł - uczeń VI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Martyniuk Maciej - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Lublinie

Matusiak Mikołaj - uczeń I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Jam Saheba Digvijay Sinhji w Warszawie

Mazur Stanisław - uczeń Liceum Ogólnokształcącego nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

Mętrak Tymoteusz - uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach

Mierzejewska Antonina Maria - uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego w Warszawie

Mirecki Maksymilian - uczeń IX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie

Mollin Anna Maria - uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Czersku

Moskal Daria - uczennica Liceum Ogólnokształcącego nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

Mrówczyński  Jeremi - uczeń Zespołu Szkół, Liceum Ogólnokształcącego im. Filomatów Chojnickich

Nowak Szymon Juliusz - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Olszewski Michał - uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

Osiak Dominik - uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Franciszka Dionizego Kniaźnina, III Liceum Ogólnokształcącego w Puławach

Ostrowski Rafał - uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

Pancewicz Maciej - uczeń VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława IV w Warszawie

Piekarski Aleksander - uczeń 2 Społecznego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Międzynarodowymi im. Pawła Jasienicy STO w Warszawie

Pieróg Zofia Leokadia - uczennica Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu

Płaneta Piotr - uczeń VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława IV w Warszawie

Pruchnicki Mateusz - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku

Pstrąg  Julia - uczennica III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

Radziszewski Dawid - uczeń I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim

Rębisz Szymon - uczeń Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Goplewskiego w Nysie

Rokicki Mikołaj - uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego w Warszawie

Rutkowski Miłosz - uczeń V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Sender Stanisław Wojciech - uczeń V Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie

Skóra  Maciej - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łodzi

Skrzypek Szymon - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Lublinie

Sobotka Paweł - uczeń Liceum Ogólnokształcącego Nr 1 im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie

Sokołowski Marcin - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Staniak Kacper - uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie

Stranc  Mateusz - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu

Szatkowski  Juliusz - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Malborku

Szewczyk Marta - uczennica Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. o. Anastazego Pankiewicza

Śliz Wojciech - uczeń V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Świtała Stanisław - uczeń Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu

Trojanowski Adrian - uczeń 1 Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Chrzanowie

Trzop  Kacper - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie

Turdza Jakub - uczeń V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Tyrka Lidia - uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Urbanek Olga - uczennica V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Walczak Kamil - uczeń Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu

Węglarska Julia  - uczennica I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim

Wincenciak Szymon - uczeń V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Wojtalik  Filip - uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Radomiu

Wojtowicz Wiktoria - uczennica XXI Liceum Ogólnokształcącego im Bolesława Prusa w Łodzi

Wróbel Martyna - uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu

Wyrębkowski Michał - uczeń Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły w Płocku

Zaborowska  Beata - uczennica III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej w Gdyni

Zapolski-Downar Jan Witold - uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Malborku

Zielińska Alicja Dominika - uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7, XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie

Zieliński Jakub - uczeń V Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kieślowskiego w Zielonej Górze