Laureaci i finaliści


XLIV OLIMPIADA HISTORYCZNA 2017/2018

LISTA LAUREATÓW

 

Lb.

Lokata

Nazwisko i imię

Szkoła

1

I

Gryczyński Kamil

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

2

II

Folęga Michał

Liceum Ogólnokształcące im. Ruy Barbosy w Warszawie

3

II

Kościółek Magdalena

Zespół Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu

4

II

Kwiatek Kacper

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie

5

III

Pawlak Karol

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku

6

III

Romańczuk Mateusz

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

7

IV

Krupowicz Bartłomiej

II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu

8

V

Gasz Szymon

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu

9

VI

Beszczyński Damian

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Stalowej Woli - Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli

10

VII

Załęski Piotr

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

11

VIII

Dziadur Jakub

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

12

VIII

Jędrzejczak Jakub

I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku

13

VIII

Korzeniewski Jakub

I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku

14

VIII

Łapin Igor

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie

15

VIII

Sierant Bartosz

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

16

VIII

Stój Bartosz

I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

17

VIII

Trzop Kacper

I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie

18

VIII

Żurawska Natalia Sara

I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku

19

IX

Piątek Wojciech

Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

20

X

Kowalska Martyna

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata

21

X

Solarski Karol

Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Małego Księcia w Tarnobrzegu

22

X

Lurka Weronika

III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Krakowie

23

XI

Drozd Cezary Igor

Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

24

XI

Kasprzyk Szymon

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

25

XI

Szymańska Klaudia

II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

26

XI

Wagstyl Adrian

I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach

27

XI

Zawadzki Tomasz

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach

28

XII

Narożniak Michał

Zespół Szkół w Mogilnie

29

XIII

Fornal Cezary

Zespół Szkół w Horodle, Liceum Ogólnokształcące im. Unii Horodelskiej w Horodle

30

XIII

Kowalski Michał

II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

31

XIV

Grzywacz Jakub

LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Warszawie

32

XIV

Bartoszuk Patryk

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

33

XIV

Brudło Arkadiusz

I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J. Kompałły i J. Lipskiego w Ostrowie Wielkopolskim

34

XIV

Giertych Maria

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie

35

XIV

Najfeld Maria

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Świętej Królowej Jadwigi w Siedlcach

36

XIV

Słyś Magdalena

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie

37

XV

Bawolik Błażej

XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie

38

XV

Thrun Adrian

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

39

XVI

Pasek Wojciech

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

 

XLIV OLIMPIADA HISTORYCZNA 2017/2018

LISTA FINALISTÓW - UKŁAD ALFABETYCZNY

 

Banach Karol

VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

Bącal Paweł

III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie

Błaszczuk Karol

III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu

Bródka Jakub

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

Buniowski Bartosz

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku

Czapliński Mieszko

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

Detka Bartłomiej

VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach

Domanowski Franciszek

I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy

Drewniak Mateusz

II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

Ekiert Michał

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu

Federyga Kamil

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Fortuna Franciszek Ignacy

III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

Frąk Marcin

Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Lublinie

Gaik Wojciech Krzysztof

Zespół Szkół Ogólnokształcących II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Świdnicy

Gdesz Dominik

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

Główka Filip Konrad

VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Górny Szymon

II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie

Greczuk Jan

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

Grzelakowska Daria

LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie

Jochymczyk Paweł

II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Sosnowcu

Jocz Igor

I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy

Kamiński Oskar

II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim

Klik Bartosz

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie

Klucewicz Maciej Łukasz

Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku

Kosmowska Anna Izabela

V Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy

Kotwica Wojciech

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Kowalczyk Adrian

Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Stefana Żeromskiego we Wrocławiu

Królak Jakub

Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie

Krzyż Patryk

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu

Kucharski Adam

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi w Lesznie

Kurc Kacper

II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie

Kurdziel Bartosz

VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie

Lipińska Wiktoria

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Świętej Królowej Jadwigi w Siedlcach

Lusiak Bartosz

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Łodygowski Marcel

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie

Łukomski Mikołaj

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Pleszewie

 

Maciuk Franciszek

XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie

Majewski Szymon

Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Stanisława Kostki w Płocku

Mazurek Wojciech

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie

Miechowicz Kacper Jeremiasz

I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze

Mikoś Adam

II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu

Multan Ernest

III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie

Niewiedział Fryderyk

I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Nowak Kamila

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Olsztynie

Orzyłowski Jakub Mikołaj

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach

Ostafin Bartosz

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Ostrowski Michał

Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

Paszyński Kacper

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie

Pawłowski Natan

V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Szczecinie

Pietrowcew Paweł

II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

Potocki Jakub

II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach

Rogalska Weronika

Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie

Sławnikowski Wojciech

II Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu

Sokołowski Dariusz

Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki, I Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie

Staniak Kacper

Liceum Ogólnokształcące ss. Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie

Stefański Michał

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Zespole Szkół w Rzepinie

Szeląg Kacper

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Stalowej Woli, Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej

Szkodzińska Olga

Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

Sztyma Tytus

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

Śniecińska Weronika

III Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białymstoku

Tokarski Bartosz Andrzej

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Olsztynie

Trzoch Anna

XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Warszawie

Tyszko Aneta

I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Viscardi Franciszek

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Skierniewicach

Wanago Matylda

Zespół Szkół Ogólnokształcących, II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie

Walewski Wiktor

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży

Wąsik Bartosz

XXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Miquela de Cervantesa w Warszawie

Witkowski Piotr

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim

Woltman Bartosz

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

Wołodko Piotr

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

Wójcik Piotr

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Zielepucha Maciej

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

Zielonka Mateusz

III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim

Zygała Julia

Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi Królowej w Kielcach