Laureaci i finialiści


 

XLIII OLIMPIADA HISTORYCZNA 2016/2017 
LISTA LAUREATÓW

 

 

Lb.

 Lokata

Nazwisko i imię

Szkoła

1

I

Makowski Szymon

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie

2

II

Żelezik Tomasz

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu

3

III

Piskorz Arkadiusz

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

4

IV

Bukalska Katarzyna

Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu

5

V

Kaczmarek Kamil

Zespół Szkół Społecznych Nr 1 w Tarnobrzegu, I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego

6

V

Olejnik Oskar

Liceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu

7

V

Sołkiewicz Mikołaj

Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu

8

VI

Drzewiecki Piotr

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Gliwicach

9

VI

Golembiowski Conrad

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie

10

VI

Hryniewicz Jakub

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois w Koszalinie

11

VI

Sokołowski Jakub

Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

12

VI

Szmurło Jan

Liceum Ogólnokształcące nr IV im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku

13

VII

Dryja Kamil

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju

14

VII

Kozubowski Jan

LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie

15

VIII

Bielat Jakub

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

16

VIII

Chaszczewski Hubert

Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach

17

VIII

Dużyńska Ewa

XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Warszawie

18

VIII

Franczak Paweł

XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. Stanisława Kostki w Lublinie

19

IX

Kowalczyk Maciej

III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego w Poznaniu

20

IX

Mach Maciej

I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie

21

IX

Wydmański Wojciech

II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Sosnowcu

22

X

Drożyński Adam

VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

23

X

Szczepara Aleksander

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży

24

XI

Burdach Kinga

IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łukowie

25

XI

Dylik Józef

Powiatowy Zespół nr 1 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu

26

XI

Giera Kamil

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

27

XI

Jaskuła Szymon

XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

28

XI

Kotowski Krzysztof Jerzy

Zespół Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, III Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce

29

XI

Kurtyka Krzysztof

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

30

XI

Miłosz Maciej Hubert

I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Adama Jerzego Czartoryskiego w Puławach

31

XI

Szudrowicz Michał

I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

32

XI

Świerbutowski Adrian

IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku

33

XII

Sieradzki Jakub

Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie

34

XIII

Jaworski Krzysztof

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Kutnie

35 XIII Smólski Jakub

 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim

 

XLIII OLIMPIADA HISTORYCZNA 2016/2017
LISTA FINALISTÓW – UKŁAD ALFABETYCZNY

 

Aleksandrowicz Wojciech

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim

Bonawenturski Kacper

Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku, I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej

Chmielewski Bartosz

Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej w Kielcach

Colbert Krzysztof

Zespół Szkół nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Lesznie

Czaja Agata

Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu

Częstki Jan Jerzy

III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

Domagała Piotr

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach

Ekiert Michał

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu

Gardziel Bartosz

XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. Stanisława Kostki w Lublinie

Goławska Karolina

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach

Gruziel Michał

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Hyłek Bartosz

IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wielkopolskim

Iwanowski Paweł

I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze

Jagielska Halina

V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie

Janda Robert

Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim

Jędrychowska Liza

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku

Jędrzejczyk Mikołaj

Collegium Marianum Liceum Katolickie im. Jana Pawła II w Pelplinie

Klamut Kornel Zygmunt

Pallotyńskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Lublinie

Klimaszewska Zofia

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie

Kołodziej Kamil

Zespół Szkół nr 2 im. Mikołaja Reja w Kraśniku

Kosmowska Anna Izabela

V Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Bydgoszczy

Kraciuk Katarzyna

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Olsztynie

Krawczyk Damian

Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Człuchowie

Kruszyński Jakub

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tczewie

Kubiak Maciej

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Gliwicach

Kwiatkowska Natalia

IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu

Lachman Jakub

 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Gorzowie Wielkopolskim

Latek Katarzyna

I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie

Lewandowska Milena

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Olsztynie

Lis Daniel

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy

Najgebauer Piotr

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr I w Opolu, Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr I im. Mikołaja Kopernika

Nowina-Witkowski Jan

XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Warszawie

Ostrowski Michał

Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

Pabisiak Jan

Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu

Pelc Agnieszka

Liceum Ogólnokształcące im. św. Marii Magdaleny w Poznaniu

Piątek Mateusz

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Bieczu

Piątek Wojciech

Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu

Pieniążek Paweł

I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu

Piskorz Aleksander

I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze

Porosa Józef

Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku, I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej

Ptaszyńska Zuzanna

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika we Włocławku

Pypkowski Wojciech

Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu

Romańczuk Mateusz

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

Różalski Jan

II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie

Sadowski Borys

VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

Skiba Mateusz

XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

Słyś Magdalena

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krośnie, I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

Smólski Jakub

I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim

Stachura Maciej

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Żarach

Staś Jakub

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu

Stępniewski Dawid

LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Warszawie

Szczerbińska Inga

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

Śmigaj Maciej

I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze

Urbaś Karol

VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni

Wilczyński Filip Antoni

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim

Włódarczak Wojciech

Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Poznaniu

Wyszyński Aleksander

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu

Zygała Julia

Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi Królowej w Kielcach

Żółtowski Adam

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Małachowskiego w Płocku