Zapraszamy do udziału w XLIV Olimpiadzie Historycznej 2017/2018!

2017-08-22 00:00:00

Polskie Towarzystwo Historyczne zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w XLIV edycji Olimpiady Historycznej 2017/2018. Zmagania olimpijskie to wspaniała przygoda związana z poznawaniem wiedzy o przeszłości Polski i świata, to także możliwość rywalizacji z innymi miłośnikami historii z całego kraju, okazja do spotkania znanych historyków oraz szansa na uzyskanie atrakcyjnych nagród i cennych uprawnień przysługujących laureatom i finalistom olimpiad przedmiotowych.

Wszystkich zainteresowanych uczniów, nauczycieli i opiekunów prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem, programem i harmonogramem Olimpiady Historycznej dla Szkół Ponadgimnazjalnych oraz wykazem lektur. Bliższych informacji o Olimpiadzie udzielają Sekretarze Komitetów Okręgowych - dane kontaktowe dostępne są w zakładce adresy.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej! Do 11 września 2017 r. pojawią się na niej informacje o tegorocznych tematach prac pisemnych I etapu oraz aktualny formularz zgłoszeniowy.

Komitet Główny Olimpiady Historycznej